Następna panorama za...

szukasz...


Administrator Kategoria: Horyniec Zdrój
Opublikowano: 18 grudzień 2021 Odsłony: 3676

  

 

Dość niezwykłe zwiedzanie wystawy w budynku  przy Zespole Cerkiewnym w Radrużu. Używając klawiatury komputera można chodzić po budynku. Klawiszami W,S,A,D chodzimy przód, tył, lewo, prawo, klawiszami Q,E przemieszczamy się góra, dół. Więc można wejść na piętro i zwiedzić drugą cześć wystawy na piętrze.
Na komórce przemieszczamy się przesuwając palcem po jasnym kole w dolnej części ekranu. Kierując obszar patrzenia do góry będziemy przemieszczali się do góry, i analogicznie do dołu :)

Bezpośredni link do panoramy: LINK

Do projektu wytypowano po dziesięć obiektóww w Polsce i na Ukrainie. Po stronie polskiej są to cerkwie w powiecie lubaczowskim, we wsiach: Borchów, Gorajec, Kowalówka, Łówcza, Łukawiec, Nowe Brusno, Prusie, Szczutków i Radruż. Po stronie ukraińskiej są to świątynie rozmieszczone na terenie całego Zakarpacia, we wsiach: Hukliwe, Nowosielica, Kołoczawa, Jasina, Użok, Daniłowo, Likicary i Średnie Wody, a także w Użhorodzie. Trzy z nich, tj. cerkiew pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Jasinie, cerkiew pw. św. Michała Archanioła w Użoku oraz cerkiew pw. św. Paraskewy w Radrużu, w 2013 r. zostały objęte wspólnym wpisem na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Więcej o wystawie i wernisażu w artykule LINK

Taki sposób zwiedzania jak wyżej (chodzenie po panoramie 360, to najnowszy sposób wirtualnego zwiedzania obiektów. Na razie w Polsce, tylko u nas na www.lubaczow360.pl :)

Zeskanowana Wystawa w formie małego budynku:

Radruż, Podkarpackie Wystawa "Drewniane cerkwie" by TomaszM on Sketchfab

Link bezpośredni do 3D LINK

 

Tradycyjna wirtualna wycieczka, trzeba klikać w miejsca w które chce się przenieść:

 Link bezpośredni w nowej karcie: LINK

You are here:   HomePanoramy PowiatGmina Horyniec ZdrójRadruż: Drewniane cerkwie - Wirtualna wycieczka 360

Pogoda Lubaczów

Odwiedziło nas

Prawa autorskie

Kopiowanie zdjęć, panoram,

fragmentów zdjęć i panoram bez zgody autora zabronione.

admin@lubaczow360.pl